بهترین بسته بندی برای محصولاتReviewed by Adminsazan on Feb 13Rating:
بهترین بسته بندی برای محصولات

امروز قصد داریم برای شما از بهترین بسته بندی برای محصولات یا به عبارت دیگر بر اساس هر محصولی که دارید بهترین انواع آن را بررسی کنیم

با من همراه باشید تا بدانید برای محصولی خودتان بهترین بسته بندی های میتوانید استفاده کنید تا یک فروش متمایز از سایر رقبای خود داشته باشید.

پس اگر قصد ندارید تغییری در روند فروش خودتون داشته باشید این مقاله اصلا مناسب شما نیست.

افزایش فروش محصول با بسته بندی مناسب

بهترین بسته بندی چیست؟

چه نوع بسته بندی باید استفاده کنید؟

مهم نیست که چه نوع کسب و کار الکترونیکی تجارت شما اجرا می شود، یکی از مهمترین تصمیمات شما این است که چگونه محصولات خود را به مشتریان خود تحویل دهید.

این آسان نیست که نزدیکترین جعبه را جذب کند، آن را بسته و حمل آن را خاموش کنید. مواد بسته بندی که انتخاب می کنید باید مناسب باشند، زیرا نقش مهمی در کسب و کار شما بازی می کند.

به این ترتیب که :
 • با پایین آوردن هزینه ها و زباله ها از خط پایین خود محافظت کنید.
 • استفاده از حمل و نقل ایمن  محصولات را  به مشتریان بدون آسیب تحویل داد.
 • استفاده از حمل و نقل ایمن  محصولات را  به مشتریان بدون آسیب تحویل داد.
 • یک تجربه لذتبخش با قابلیت بسته بندی ایجاد کنید.
 • مشتریان را با احساس مثبت از نام تجاری خود بسپارید.

خیلی ساده است ، درسته ؟

این یک کار فشرده برای مرتب کردن همه انواع جعبه ها در بازار است تا بتوانید آنچه را که نیاز دارید پیدا کنید. در این راهنمای کوتاه ما سوالات متداول را برای کمک به یافتن راه حل های بهترین بسته بندی مناسب خود پاسخ خواهیم داد.

پرسش و پاسخ بسته بندی محصولات

آیا از همه انواع جعبه های مقوایی، لوله ها و فرستنده های موجود، باید انتخاب کنید؟ این یک سوال بزرگ است، پس بگذارید آن را با نیازهای خاص تجارت الکترونیک شما برطرف کنیم.

چگونه باید محصولاتی با وزنهای مختلف حمل کنیم؟

 • ابتدا محاسبه کنید که محصولاتتان چقدر سنگین است و سپس راه حل های بسته بندی را بر اساس وزن جستجو کنید. بسیاری از شرکت های بسته بندی، به شما اجازه می دهند محصولات را بر اساس فیلتر ها شامل وزن، مشخصات و رنگ ها فیلتر کنید.

به عنوان یک قاعده کلی، شما باید مقاطع سنگین تر را در جعبه های مقوایی دو جداره دیوار حمل کنید. ساخت آنها در مقطع دوتایی فلورسنت موجب تقویت بیشتر در برابر حملات و آسیب می شود و تا ۱۵ کیلوگرم یا تا ۱۰ کیلوگرم در پالت ها نگهداری می شود.

 • اگر شما نیاز به وزن کم (تا ۵ کیلوگرم) یا وزن متوسط ​​(۶ تا ۱۵ کیلوگرم) بسته بندی کنید، گزینه های بیشتری دارید. جعبه های مقوایی تک دیواری ما همه کاره، مقرون به صرفه و در دسترس هستند در ۱۱ ابعاد مختلف، حمایت از وزن توصیه می شود تا ۱۰ کیلوگرم، و یا تا ۵ کیلوگرم در پالت. جعبه های پستی نیز برای جمع آوری و سازگاری با بسیاری از محصولات مختلف آسان هستند.

چگونه باید محصولات شکننده را حمل کنم؟

هنگام حمل موارد شکننده، نگرانی اصلی شما این است که اطمینان حاصل کنید که آنها در آستانۀ مشتری شما دست نخورده است. برای این که این اتفاق بیافتد، محصولات باید در بسته بندی آنها به درستی بسته بندی شوند و بدون خطر چرخش در اطراف و یا آسیب دیده توسط ضربه و تکان دادن.

شما می توانید این کار را در چندین روش انجام دهید. چند راه حل محبوب عبارتند از:

بسته بندی یک جعبه مقوایی با پوشاندن حباب در اطراف موارد شکننده. این روش می تواند برای محصولات با ابعاد و وزن های مختلف سازگار باشد.

بهترین بسته بندی برای محصولات

ساخت جعبه مقوایی و بسته بندی

از بین بردن جعبه ها و حمل اقلام در یک کیسه پستچی پوشیده شده. برای موارد صاف مانند کتاب ها، دی وی دی ها و الکترونیک کوچک، جیبی پاکت نامه های پستی با بسته شدن خود چسبیده یک انتخاب جذاب است. آنها مشخصات باریکی دارند و فضای ذخیره سازی زیادی را از دست نمی دهند، اما همچنان مقاومت کمتری دارند.

 • یک قطعه قابل تعویض را در یک بسته نگهداری داخلی نگه دارید، که آن را در داخل جعبه حمل و نقل نگه دارد. بسته های نگهداری یک راه حل بسته بندی همه جانبه است، بنابراین شما نیازی به پر کردن خالی اضافی ندارید. آنها انتخاب خوبی برای موارد مانند ظروف و عینک و تلفن های همراه و دیگر دستگاه های الکترونیکی هستند.

بهترین بسته بندی محصولاتی با اندازه های مختلف حمل کنم؟

 اگر کسب و کار تجارت الکترونیک شما چندین محصول مختلف را به فروش برساند، شما معمولا با یک معضل سخت مواجه می شوید. آیا طیف وسیعی از جعبه ها را در ابعاد مختلف می فروشید؟ یا آیا سعی می کنید تمام محصولات خود را در یک انتخاب کوچک تر از جعبه قرار دهید؟

اگر شرکت شما کالاهای طولانی مانند چاپ، پرچم، یا تجهیزات ورزشی مانند وسایل ماهیگیری یا باشگاه های گلف را به فروش برساند، شما به چالش های حمل و نقل و ذخیره سازی می پردازید. شما باید یک راه حل بسته بندی را پیدا کنید که متناسب با محصولات متفاوتی باشد اما فضای ذخیره سازی بیش از حد نداشته باشد.

لوله های سه گوشه این مشکل را با حداکثر رساندن فضای موجود خود حل می کنند. شما می توانید تا ۵۰۰ لوله پستی مثلثی در یک پالت استاندارد، در مقایسه با حدود ۲۰۰ لوله پست دور، مناسب باشید. آنها همچنین مونتاژ آسان، شامل طراحی تاشو و نوارهای چسبیده ای هستند.

کدام بسته برای بازخورد مشتری بهتر است؟

برای کسب و کار تجارت الکترونیک، به ویژه در صنعت مد، تسهیل بازدهی مشتری بخش مهمی از نام تجاری شما است. هنگامی که مشتریان برای لباس آنلاین خرید می کنند، می خواهند بتوانند اقلام را خریداری کنند، آنها را امتحان کنند و هر چیزی را که مناسب نیست، بازگردانند.

۱۵ نکته ای که باید حتما در بسته بندی هر محصولی رعایت کرد

اگر شما روند بازده را ساده و بدون استرس، مشتریان بیشتر احتمال دارد که دوباره با شما خریداری کنند. جعبه های پستی مجدد حاوی نوار دو لایه است، به طوری که مشتریان می توانند به راحتی آنها را بازپرداخت و حملات بازگشتی را به شما ارسال کنند.

کدام بسته بندی برای ارسال هدایا بهترین است؟

برای هدایا و محصولات لوکس، تجربه مشتری بسته بندی فوق العاده مهم است. مواد بسته بندی شما برای این اقلام باید جلا و بصری جذاب، و همچنین عملکردی باشد.

کدام محصول بهتر است برای محصولاتی که نیاز به امنیت بیشتری دارند؟

برخی از محصولات نیاز به اطمینان بیشتری دارند که هیچ کس در حمل و نقل آنها را تحت تاثیر قرار نمی دهد. اگر شما مواد غذایی، لوازم آرایشی، جواهرات و یا اقلام با ارزش را تحویل می دهید، اقلام خود را در جعبه های پستی امن برای آرامش خاطر بیشتر بسته کنید. آنها یک طراحی ضد جعل کرده اند که باعث می شود مردم از طریق فلاپ های جعبه، انگشتان خود را از بین ببرند.

کدام بسته بندی برای محصولات تخصصی مناسب است؟

اگر شما یک محصول را به فروش می رسانید که به یک جعبه استاندارد بستگی دارد، به دنبال راه حل های مخصوص بسته بندی هستید. برخی از پیشنهادات متنوع عبارتند از:

 • لوله های پستی گرد برای ایمنی اسناد رول  مانند پوسترها، نقشه ها و نقاشی های هنری
 • کتاب فروش پستی برای کتاب ها، مجلات، لوازم التحریر و سایر موارد صاف
 • جعبه های لیوان برای لیوان های استاندارد، و همچنین جواهرات و دیگر اقلام کوچک
 • جعبه گل
 • جعبه کفش

چاپ رویان طیف گسترده ای از راه حل های بسته بندی برای نیازهای تجارت الکترونیک شما را ارائه می دهد و حتی می توانید با آرم و یا پیام تبلیغاتی خود سفارشی کنید. متخصصان بسته بندی ما همیشه خوشحال هستند که به شما در یافتن محصولات عالی برای شرکت شما کمک می کنند.

این مقاله ترجمه شده از سایت منبع است . ممنون میشم اگر از این مطلب استفاده کردید برای ما کامنت بزارید.

درباره adminsazan

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *